Unikátní bydlení u metra s výhledem na Prahu!

Základní údaje o projektu:

  • Lokalita: Praha 8 - Kobylisy
  • Počet bytů: 134 bytů + 6 ateliérů
  • Komerční prostory: kavárna a obchod; nabídku najdete zde
  • Zahájení výstavby: podzim 2014
  • Dokončení výstavby: podzim 2016
  • Developer: CTR group a.s.

O projektu

Nové byty na metru Praha 8 - Atrium-Kobylisy.czAtrium Kobylisy je dalším z rezidenčních projektů společnosti CTR group a.s. Jedná se o pokračování úspěšného projektu Kobylisy I, který byl dokončen a kompletně vyprodán již v roce 2010. Společnost CTR group tak projektem Atrium Kobylisy reaguje na stále rostoucí poptávku po novém bydlení v této tradiční rezidenční lokalitě.
Moderní a nadčasová architektura, funkční a dokonale promyšlené dispozice bytů, uzavřené atrium plné zeleně a docházková vzdálenost metra. To jsou hlavní charakteristiky tohoto projektu.


Atrium Kobylisy vznikne v tradiční rezidenční čtvrti městské části Prahy 8, která je oblíbena zejména díky blízkosti stanice metra, ale také díky svojí klidné a komorní atmosféře vilové zástavby. Již od samého počátku projektování jsme se snažili, aby projekt na tuto tradiční zástavbu plynule navázal a zároveň ji oživil o extravagantní prvky moderní architektury.

 

Koncept projektu

Nové byty Praha 8 - Atrium-Kobylisy.czAtrium Kobylisy tvoří dva tří až šesti podlažní bytové domy ve tvaru L, které jsou situovány tak, aby vytvářely polouzavřený prostor – atrium. Odtud také pramení samotný název projektu. Atrium bude osázeno stromy, keři a květinovými záhony a stane se tak oázou klidu pro rezidenty. Hmota bytových domů je doplněna o extravagantní organické tvary, které jsou díky své originální barvě dominantním a charakteristickým prvkem celého projektu.


Projekt nabídne celkem 140 bytů kategorií 1+kk až 5+kk. Každý byt má terasu, balkon nebo lodžii. V přízemí jsou navrženy dva komerční prostory určené pro kavárnu či malý obchod.

 

Při projektování byl kladen důraz na použití těch nejkvalitnějších materiálů a nejnovějších technologií s důrazem na ekologickou šetrnost. Výsledkem jsou byty vybavené ve vysokém standardu a s energetickou náročností kategorie B, což označuje mimořádně úspornou budovu.

 

Některé bytové jednotky nabídnou svým novým obyvatelům možnost zřídit domácí wellness zahrnující masážní whirlpool vanu a saunu. Dokonalou relaxaci si tak budete moci vychutnat přímo v pohodlí svého domova.